Oda do przyjaciela

Drogi przyjacielu, czasem jesteś blisko, częściej daleko. Czasem się kłócimy, ale częściej kochamy. Trochę nas różni, ale jednak więcej łączy. Dlatego, tak ważne jest dla mnie żebyś wiedział jak bardzo jesteś dla mnie ważny.

 

Dziękuję Ci za to, że przy Tobie mogę być w 100% sobą. Za to, że wysłuchujesz i śmiejesz się z moich nieśmiesznych żartów. Za to, że mogę dzielić się z Tobą najbardziej skrytymi myślami, takich o których czasami wiesz tylko Ty i ja. Za nocne rozmowy, kiedy wiesz, że potrzebuję po prostu Twojej obecności. Za wszystkie wymienione wiadomości na facebooku (wiesz ile się już ich zebrało?!), polecone kawałki na youtubie, śmieszne filmiki, memy i głupie zdjęcia. Za wspólne tańce niekoniecznie w rytm muzyki, głupie miny i jeszcze głupsze teksty. Za pożyczone ciuchy, wspólne kawy, piwka i razem przygotowywane posiłki. Dziękuję, że tolerujesz moje fochy, PMSy i kiedy się długo nie odzywam. Dziękuję, że zbierasz mnie z podłogi (wiadomo kiedy) albo zaprowadzisz do domu jak włączy mi się nocna szwędaczka. Dziękuję za wszystkie rady, za przytulenia w chwilach radości i smutku. Za to, że dzięki Twojemu entuzjazmowi mój najmniejszy sukces urasta do wygranej w totolotka lub zdobycia medalu na olimpiadzie.

 

Cieszę się, że Cię mam, bo tylko przy Tobie śmieję się do łez, przy Tobie jest mi cieplej na sercu i cenię każdą minutę spędzoną razem. Cieszę się na każdy wieczór spędzony z Tobą, bo zawsze bawimy się jak w Sylwestra. Cieszę się jak jesteś szczęśliwy, kiedy widzę Twoje radosne oczy i jak coś Ci wychodzi. Każdy Twój najmniejszy sukces sprawia, że jestem z Ciebie dumna i chcę dla Ciebie jak najlepiej. Nie mogę się doczekać kolejnych wspólnych spacerów, wizyt w muzeum, grilli i wypadów za miasto.

Drogi przyjacielu, wiedz, że będę robić wszystko, żeby nasza przyjaźń ciągle trwała (a jak przestanę to kopnij mnie w tyłek). Będę pielęgnować naszą znajomość, bo jest dla mnie wyjątkowa i ważna. Kochany przyjacielu, bez ciebie życie byłoby smutne i na pewno nudne, więc nie mogę się doczekać planowania kolejnych, wspólnych spotkań, wyjazdów, imprez, spacerów, piwek, piąteczków, weekendzików i majówek.

Veganama Opublikowane przez: