O mnie

Mama

Jestem mamą dwóch małych vege dzieciaków, Matyldy i Liliany. Na blogu znajdziecie zakładkę vege ciąża, w której jest dużo informacji o przebiegu mojej wegańskiej ciąży oraz o odżywianiu w tym okresie i podczas karmienia piersią.

Żona

Jestem szczęśliwą żoną Arka od ponad 8 lat. Mąż mój pełni niemałą rolę na blogu. Przede wszystkim odpowiada za jego techniczną stronę, jest również moim korektorem i krytykiem kulinarnym wszystkich vege przepisów. Często jest również na zdjęciach, więc myślę, że po pewnym czasie będziecie mieli wrażenie, że znacie go bardzo dobrze.

Weganka

Weganką stałam się w 2013. Konkretnego dnia nie pamiętam, bo wydarzyło się to bardzo naturalnie na przestrzeni kilku miesięcy. Ogromny wpływ na tę decyzję miała moja pierwsza córeczka. Weganizm zmienił moje życie na wielu płaszczyznach i do dziś uważam, że była to jedna z moich lepszych decyzji jakie podjęłam. Więcej na ten temat możecie przeczytać we wpisie o mojej drodze do weganizmu, Na blogu będę dzielić się z Wami ulubionymi vege przepisami, opiniami o wegańskich kosmetykach, żywności i wszystkim co jest związane z weganizmem.

Entuzjastka sportu

Biegam. Za mną półmaraton, w głowie pojawiają się pomysły na kolejne wyzwania . Lubię aktywność fizyczną w każdej postaci. Najchętniej uprawiałabym kilka sportów na raz, gdybym tylko miała czas. Po ciążach wracam do regularnych treningów i walczę o dawną formę i figurę.

Fotograf

Kocham fotografię, jest to moja pasja i jestem z nią związana zawodowo. Po dwóch latach w szkołach fotograficznych w Sztokholmie, nadal rozwijam swój warsztat na różnego rodzaju kursach i uczę się od najlepszych. Moje prace można było zobaczyć na wystawach w Sztokholmie, Berlinie i w Warszawie. Aktualnie pracuję nad materiałem na drugą książkę.

Marta Mytych Photography