O mnie

Mama

Jestem mamą dwóch małych vege dzieciaków, Matyldy i Liliany. Na blogu znajdziecie zakładkę vege ciąża, w której jest dużo informacji o przebiegu mojej wegańskiej ciąży oraz o odżywianiu w tym okresie i podczas karmienia piersią.

Żona

Jestem szczęśliwą żoną Arka od ponad 5 lat. Mąż mój pełni niemałą rolę na blogu. Przede wszystkim odpowiada za jego techniczną stronę, jest również moim korektorem i krytykiem kulinarnym wszystkich vege przepisów. Często jest również na zdjęciach, więc myślę, że po pewnym czasie będziecie mieli wrażenie, że znacie go bardzo dobrze.

Weganka

Weganką stałam się w 2013. Konkretnego dnia nie pamiętam, bo wydarzyło się to bardzo naturalnie na przestrzeni kilku miesięcy. Ogromny wpływ na tę decyzję miała moja pierwsza córeczka. Weganizm zmienił moje życie na wielu płaszczyznach i do dziś uważam, że była to jedna z moich lepszych decyzji jakie podjęłam. Więcej na ten temat możecie przeczytać we wpisie o mojej drodze do weganizmu, Na blogu będę dzielić się z Wami ulubionymi vege przepisami, opiniami o wegańskich kosmetykach, żywności i wszystkim co jest związane z weganizmem.

Entuzjastka sportu

Biegam (z przerwami na ciążę i rekonwalescencję). Za mną duże biegowe wyzwanie w tym roku, planuję również kolejne w 2018. Lubię aktywność fizyczną w każdej postaci. Najchętniej uprawiałabym kilka sportów na raz, gdybym tylko miała czas. Po drugiej ciąży wracam do regularnych treningów i walczę o dawną formę i figurę.

Fotograf

Fotografią jestem zafascynowana od dłuższego czasu. Piękne zdjęcia działają na mnie niesamowicie odprężająco. Uwielbiam robić zdjęcia, ale również oglądać je w pięknych magazynach i albumach. Na blogu znajdziecie odnośnik do mojej strony fotograficznej. Dużo zdjęć jest wykonywanych w Szwecji, bo aktualnie mieszkamy w Sztokholmie. Cały czas rozwijam swoją pasję. Właśnie rozpoczęłam naukę w szkole, gdzie uczę się zarówno fotografii jak i szwedzkiego. Także jest to dla mnie ważny rok pod wieloma względami.