Nike Women Week Stockholm 2016

Nowy rok warto rozpocząć aktywnie. W moim przypadku początek stycznia był jeszcze trochę zakręcony ze względu na podróże. Jednak po powrocie do Szwecji, moje treningi stały się bardziej regularne. Poza bieganiem postanowiłam wrócić na siłownię i wzmocnić trochę mięśnie. W międzyczasie dowiedziałam się, że w Sztokholmie między 25.01, a 30.01.2016 organizowany jest Nike Women Week, czyli 5 dni zajęć fitness, spotkań z trenerami i biegowych treningów. Dzięki Nike Sverige mogę Wam przedstawić relację filmową i zdjęciową z tego eventu (mojego autorstwa są tylko te dwa maluchy pod tekstem, nie brałam ze sobą aparatu na to wydarzenie).

Wolne miejsca skończyły się szybko, ale na samych zajęciach tłumów nie było. Zapisałam się na dwa treningi. Jak co środę wybrałam się na zajęcia biegowe. Tym razem zamiast Home Run, odbył Ready Set Go Run. Ćwiczyłyśmy technikę, ścigałyśmy się, robiłyśmy przysiady, burpees i atmosfera była świetna. Następnego dnia zakwasy miałam niemalże wszędzie, a trzeba było iść na następny dzień wrażeń. Tym razem trening Core, czyli coś idealnego dla mnie, a mianowicie wzmacnianie brzucha, pleców. Nie zabrakło serii przysiadów, burpees (jakby mi było mało), mountain climber i ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha. Przypomniały mi się trochę moje treningi z Focus T25, aż zastęskniłam!

Całe wydarzenie oceniam bardzo pozytywnie. Na zajęciach trenerzy, których znam z NRC, więc miło było spotkać się w ciągu tych dwóch dni. Z niektórymi dziewczynami mam trochę lepszy kontakt, więc zawsze pytam jak ulepszyć moje biegowe przygotowania do półmaratonu, który już za niecałe 3 miesiące. Cały event organizowany był w fantastycznym miejscu Delight Studios, gdzie odbywają są różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, koncerty, produkcje filmowe i sesje zdjęciowe.

Na miejscu można było skorzystać z usług ekspresowego macnicure, a profesjonalne brafitterki pomagały dobrać idealny biustonosz sportowy. W mini bufecie czekały batony energetyczne i lodówki wypełnione różnego rodzaju izotonikami i wodą. Do tego Nike stworzył aplikację, na której regularnie pojawiały się nowe zdjęcia z treningów i informacje o nadchodzących zajęciach. Oczywiście na miejscu wszechobecne były reklamy nowych produktów marki, ale chyba już jestem odporna, bo na nic się nie skusiłam. Chociaż nie powiem, nowa kolekcja biegowa bardzo mi się podoba. Z pamiątkowym zdjęciem z dużej „foto budki” i gadżetami z wydarzenia (w tym bardzo wygodną koszulką) wróciłam zmęczona, ale szczęśliwa.

Nike1 Nike2

NikeWomen Week Stockholm 1NikeWomen Week Stockholm 2NikeWomen Week Stockholm 3NikeWomen Week Stockholm 4NikeWomen Week Stockholm 5NikeWomen Week Stockholm 6NikeWomen Week Stockholm 7NikeWomen Week Stockholm 8NikeWomen Week Stockholm 10
NikeWomen Week Stockholm 18NikeWomen Week Stockholm 32NikeWomen Week Stockholm 35NikeWomen Week Stockholm 31NikeWomen Week Stockholm 22NikeWomen Week Stockholm 24NikeWomen Week Stockholm 13NikeWomen Week Stockholm 12NikeWomen Week Stockholm 15NikeWomen Week Stockholm 16NikeWomen Week Stockholm 17NikeWomen Week Stockholm 19NikeWomen Week Stockholm 33

A tu już zdjęcia z naszego biegowego treningu Redy. Set. Go!

NRC 42F8A87542F8A8755NRC 12F8A91412F8A8901

 

Veganama Opublikowane przez: